יום רביעי, 29 באפריל 2015

מלונות זולים בשטוקהולם - המלצה על מלון איכותי וזול בשבדיה - HTL HOTELS

 כאשר התחלתי לחקור ולבנות טיול ללפלנד הבנתי שאצטרך לעשות עצירת ביניים במקום כלשהו. כיוון שנסעתי ללפלנד השבדית החלטתי לעשות את העצירה בשטוקהולם לא באוסלו. ולכן לפני שיצאתי לדרך עשיתי בדיקה ארוכה של מלונות כדי למצוא מלון במרכז העיר שיהיה במחיר זול או סביר. עברתי למעלה מ 20 מלונות לפני שנתקלתי במלון HTL HOTELS שמדובר ברשת מלונות הפרושה גם בנורווגיה באוסלו ולפי מה שהבנתי בהמשך אמורים להיפתח מלונות נוספים ברשת עם אותו קונספט.


הרעיון של הרשת היא לפתוח מלונות במקומות מרכזיים ביותר ולצמצם את הדברים שאינם נחוצים במלון מסוג זה כגון חדר כושר, בריכה, קבלה גדולה ויקרה, טלפונים בחדרים וכדומה ולהתמקד בדברים שחשובים באמת ללקוחות: חדרים מפנקים, ארוחת בוקר מעולה ותחכום גדול בתחום הגאדג'טים שעוזרים למלון להיות הרבה יותר יעיל עבור האורח.


לדוגמה במקום להירשם בקבלה ולחכות בתור כשמגיעים למלון אתם יכולים להוריד אפליקציה בחינם ולעשות צ'ק אין עוד בדרך. כמובן שאם אין לכם רצון להוריד את האפליקציה יש בכניסה נציג 24 שעות ביממה ותוך רגע הוא יעשה את זאת עבורכם. דוגמא נוספת הם השקעים להטענה שנמצאים בחדר ובמקומות שונים במלון. אין צורך במתאמים שונים - אפשר להטעין עם חיבור USB פשוט - דבר זה הקל עלי מאוד כשהגעתי כיוון שלא רציתי להתחיל לפרוק את כל המזוודה ולבזבז זמן. למחרת בבוקר היתה לי טיסה ועם הגיעי רציתי להתקלח ולצאת לסיבוב בעיר. ישנם עוד המון פרטים קטנים שחשבו עליהם צוות המלון - ביקשתי לעשות ראיון עם אחת הבכירות שעובדות שם. את הראיון ערכנו קייטן אטמו (צלם הוידאו) איתו נסעתי לשוודיה ואני. בשיחה עם ג'ייל הפר. אני בטוח שתקבלו הרבה טיפים על טיול בשבדיה ובשטוקהולם במיוחד ואם מזדמן לכם לעצור בשטוקהולם בדרך ללפלנד - אל תהססו להזמין לכם חופשה קצרה גם בשטוקהולם המדהימה: תיהנו והעבירו לכל מי שיכול להתעניין ולמצוא ערך בהמלצה זו..שלכם עמית אופיר ואטמו קייטן

אין תגובות:

פרסום תגובה

תודה על הזמן שהקדשת להגיב לבלוג הטיולים של עמית אופיר

למציאת המלונות הזולים ביותר