יום שבת, 5 בספטמבר 2015

מלון הקרח בלפלנד בעיר קירונה (שבדיה) חוויה קפואה ומחממת של פעם בחיים!

קירונה היא אחת הערים המפתיעות ביותר. היא למעשה נחשבת לאחת הערים הגדולות בעולם אולם מתגוררים בה כ 20,000 בלבד! 

המלון המבוקש ביותר בעיר הצפונית שבחוג הקוטב של שבדיה "קירונה" הוא ללא ספק מלון הקרח הראשון בעולם. אם נסעתם ללפלנד השבדית אתם בוודאי תגיעו לעיר הקסומה קירונה הממוקמת כ 100 קילומטרים משמורת אביסקו עליה המלצתי רבות במאמרים אחרים שכתבתי.

Art Suite

למרות שקירונה היא עיר שקטה למדי תמצאו בה אטרקציות ששוות עצירה ולינה

הנה רשימת המלונות המומלצים בקירונהמלון הקרח המקורי והראשון בעולם הוקם בקירונה הוא מושך אליו תיירים מכל העולם. עבורי זו היתה חוויה מדהימה וממליץ לכם שלא לפספס אותה. במלון תמצאו כנסיה קפואה, מיטות וחדרים מעוצבים כולם בקרח בצורה שונה לחלוטין זה מזה. כל חדר מעוצב כסצנה שלמה וייחודית. כמה פעמים בחיים יזדמן לכם לחוות חוויה כל כך מיוחדת כמו לישון במלון שבו המיטות עשויות קרח והחדר כולו קפוא לחלוטין. השמיכות עשויות מעורות של דובים. אפילו הכוסות בבר האיגלו עשויות קרח! לאלו מביניכם שאין את האומץ או השאיפה ללון שם אפשר לבקר לכמה שעות ולחוות את החוויה בצורה חלקית. 

הנה פרטים על מלון הקרח בקירונה שבו תוכלו להעביר לילה בלתי נשכח שייצרב לכם בזיכרון לכל החיים!
הביקור במלון הקרח בקירונה כלול גם בטיול המאורגן ללפנלד אז שווה לבדוק גם את אופציה זו! בצורה זו תוכלו להגיע ביחד עם המדריך למלון ולקבל הסברים מפורטים יותר על המקום!טיפים להשכרת רכב בלפלנד
אם חשבתם לשכור רכב בלפלנד ולנסוע בחופשיות כדאי שתעשו זאת בשוודיה כיוון שהיא זולה בהרבה מנורווגיה. את הרכב שלנו שכרנו עם הגעתנו לעיר קירונה. חשוב שתבדקו האם מגיעות לכם הנחות שונות על השכרת רכב או על המלונות השונים בעקבות הטיסה בחברות הטיסה השונות.

היזהרו שלא להיבלע בתוך השלג - סיפור מעניין על קירונה
בקירונה תמצאו את מכרה עפרות הברזל התת קרקעי הגדול בעולם! כיוון שהמכרה גדל וגדל והוא נמצא מתחת לפני השטח הוא מהווה סכנה על העיר עצמה ובדומה לבולענים שיש בישראל באזור ים המלח כך גם בקירונה ישנו סיכון גדול של בקיעת הקרקע באזורים מתחת לאדמה שבהם נמצאת העיר עצמה. כיוון שמדובר באחד מהמשאבים היקרים ביותר שיש בשבדיה החליטו להעתיק את העיר למקום אחר וכך בשנים הקרובות תועתק העיר מספר קילומטרים מהמקום שבו היא נמצאת כעת על מנת שתוכל להמשיך ולייצר ברזל מבלי לפגוע בעבודות הכרייה ומצד שני לא תסכן את תושבי העיר. אם אתם מבקרים בקירונה אל תפספסו את הביקור במכרה הברזל שבו תשמעו סיפורים מרתקים. רוצים להתחתן בקוטב? מלון הקרח מזמין אתכם להתחתן ולחוות חוויה מקפיאה שתחמם לכם את הלב!

Huskey ride

הנה סרטון שמצאתי של אחת החתונות של זוג מקסים שהתחתן במלון הקרח! רוצים גם?
מזג האוויר בקירונה יחסית חם לאזור ולמרות שהיא נמצאת עמוק בתוך החוג הארקטי, הטמפרטורות בה נעות בחורף בסביבות ה - מינוס 20 מעלות, מה שנחשב לטמפרטורות סבירות במושגים של הקוטב. בקיץ הטמפרטורות מגיעות אפילו לפלוס 20 מעלות. 

IceHotel

אין תגובות:

פרסום תגובה

תודה על הזמן שהקדשת להגיב לבלוג הטיולים של עמית אופיר

למציאת המלונות הזולים ביותר